Left content

Информация за контакт с окръжните и районни съдилища в България, села и градове по съд

Окръжен съд - Благоевград

Окръжен съд - Благоевград

Окръжен съд Благоевград

пл.”Васил Левски” 1
Районен съд Благоевград

пл.”Васил Левски” 1

Административен секретар, тел. 073/ 88 96 424

e-mail: rc_blagoevgrad@mail.bg
Община Благоевград
гр. Благоевград
села: Изгрев, Бело поле, Бистрица, Бучино, Лисия, Българчево, Габрово, Горно Хърсово, Дъбочица, Делвино, Марулево, Дренково, Дъбрава, Еленово, Зелен дол, Клисура, Обел, Лешко, Мощанец, Падеж, Покровник, Рилци, Селище, Логодаж, Церово

Община Симитли
гр. Симитли
села: Брежани, Брестово, Горно Осеново, Градево, Докатичево, Долно Осеново, Железница, Сушица, Крупник, Мечкул, Полена, Полето, Ракитна, Сенокос, Сухострел, Тросково, Черниче
Районен съд Гоце Делчев

ул. “Отец Паисий” 25

Административен секретар, тел.0751/ 60 181

e-mail:court_gd@abv.bg
ОБЩИНА ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

гр. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
с. МОСОМИЩЕ
с. КОРНИЦА
с. ЛЪЖНИЦА
с.БРЕЗНИЦА
с.БУКОВО
с. БОРОВО
с.БАНИЧАН
с. ГОСПОДИНЦИ
с. ДЕЛЧЕВО
с. ДОБРОТИНО


ОБЩИНА ХАДЖИДИМОВО

гр. ХАДЖИДИМОВО
с. АБЛАНИЦА
с. БЕСЛЕН
с.ТЕПЛЕН
с. БЛАТСКА
с. ГАЙТАНИНОВО
с. ИЛИНДЕН
с. ПЕТРЕЛИК
с. КОПРИВЛЕН
с. ЛЪКИ
с. ЛОВЧА
с. ЛЯСКИ
с. ПАРИЛ
с. САДОВО
с. ТЕШЕВО


ОБЩИНА ГЪРМЕН

с. ГЪРМЕН
с. БАЛДЕВО
с. ГОРНО ДРЯНОВО
с. ДЕБРЕН
с. ДОЛНО ДРЯНОВО
с. ДЪБНИЦА
с. КОВАЧЕВИЦА
с. ЛЕЩЕН
с. КРУШЕВО
с. МАРЧЕВО
с. ОГНЯНОВО
с. ОРЕШЕ
с. ОСИКОВО
с. РИБНОВО
с. СКРЕБАТНО
с. ХВОСТЯНЕ


ОБЩИНА САТОВЧА

с. САТОВЧА
с. БОГОЛИН
с. ВАКЛИНОВО
с. ВЪЛКОСЕЛ
с. ГОДЕШЕВО
с. ТУХОВИЩЕ
с. ДОЛЕН
с. ЖИЖЕВО
с. КОЧАН
с. КРИБУЛ
11. С. ОСИНА
12. С. ПЛЕТЕНА
13. С. СЛАЩЕН
14. С. ФЪРГОВО
Районен съд Петрич

ул.”Цар Борис III” 28

Административен секретар, тел.0745/ 2 20 53

e-mail: rspetrichadm@mail.orbitel.bg
с.Баскалци
с.Долене
с.Камена
с.Марино поле
с.Самуилово
с.Беласица
с.Долна Крушица
с.Капатово
с.Мендово
с.Скрът
с.Богородица
с.Долна Рибница
с.Кладенци
с.Митиново
с.Старчево
с.Боровичене
с.Долно Спанчово
с.Ключ    с.Михнево
с.Струмешница
с.Вишлене
с.Драгуш
с.Коларово
с.Ново кономлади
с.Тонско дабе
с.Волно
с.Дрангово
с.Кромидово
с.Право бърдо
с.Тополница
с.Габрене
с.Дреновица
с.Крънджилица
с.Първомай
с.Чурилово
с.Гега
с.Дреново
с.Кукурахцево
с.Рибник
с.Чуричене
с.Генерал Тодоров
с.Зойчене
с.Кулата
с.Рупите
с.Чучулигово
с.Горчево
с.Иваново
с.Кърналово
с.Ръждак
с.Яворница
с.Гюргево
с.Кавракирово
с.Марикостиново
с.Самуилова крепост
с.Яково
Районен съд Разлог

ул.”Иларион Макариополски” 23

Административен секретар, тел.0747/ 80 181

e-mail: rs_razlog@abv.bg
Районен съд Сандански

ул. “Македония” 57

Административен секретар, тел 0746/ 3 21 62

е-майл: rs_sandanski@abv.bg
Списък на населени места в община Сандански

гр. Сандански; гр. Мелник; с. Хотова; с. Храсна; с. Хърсово; с. Черешница; с. Яново; с. Белевехчево; с. Бельово; с. Бождово; с. Виногради; с. Вихрен; с. Враня; с. Вълково; с. Голем Цалим; с. Голешово; с. Горна Сушица; с. Горно спанчово; с. Дамяница; с. Дебрене; с. Джигурово; с. Зорница; с. Долене; с. Златолист; с. Калиманци; с. Катунци; с. Кашина; с. Ковачево; с. Кръстилци; с. Кърлалово; с. Ладарево; с. Ласкарево; с. Лебница; с. Левуново; с. Лехово; с. Лешница; с. Лиляново; с. Лозеница; с. Любовище; с. Любовка; с. Малки Цалим; с. Ново Делчево; с. Ново Ходжово; с. Петрово; с. Пиперица; с. Пирин; с. Плоски; с. Поленица; с. Рожен; с. Склаве; с. Спатово; с. Стожа; с. Струма; с. Сугарево.

Списък на населени места в община Кресна

гр. Кресна; с. Будилци; с. Влахи; с. Горна Брезница; с. Долна Градешница; с. Езерец; с. Стара Кресна; с. Ново село; с. Ощава; с. Сливница.

Списък на населени места в община Струмяни

с. Струмяни; с. Микрево; с. Илинденци; с. Драката; с. Палат; с. Велюшец; с. Игралище; с. Никудин; с. Махалата; с. Седелец; с. Добри Лаки; с. Колибите; с. Раздол; с. Горна Рибница; с. Цапарево; с. Вракуповица; с. Гореме; с. Кърпелево; с. Горна Крушица; с. Клепало; с. Каменица.

 

 

Окръжен съд - Бургас

Окръжен съд - Бургас

Бургаски Окръжен Съд
р. Бургас, ул. "Александровска" № 101, e-mail: osbs@abv.bg
РАЙОНЕН СЪД АЙТОС
ГР. АЙТОС 8500
ОБЩ. АЙТОС, ОБЛАСТ БУРГАСКА,
УЛ. “ЦАР ОСВОБОДИТЕЛ” № 3А

ОБЩИНА – АЙТОС:
В състава на ОБЩИНА АЙТОС са включени:
гр. АЙТОС, с. Дрянковец, с. Зетьово, с. Лясково, с. Малка поляна,
с. Раклиново, с. Съдиево, с. Поляново, с. Черна могила, с. Чукарка,
с. Карагеоргиево, с. Мъглен, с. Караново, с. Тополица, с. Пещерско,
с. Пирне и с. Черноград.

ОБЩИНА – РУЕН:
В състава на Община Руен са включени:
гр. Руен, с. Билка, с. Вишна, с. Вресово, с. Добра поляна, с. Добромир, с. Дропла, с. Дъскотна, с. Заимчево, с. Зайчар, с. Каравельово,
с. Листец, с. Люляково, с. Мрежичко, с. Планиница, с. Подгорец,
с. Преображенци, с. Припек, с. Просеник, с. Разбойна, с. Речица,
с. Рожден, с. Рудина, с. Рупча, с. Сини рид, с. Скалак, с. Снежа,
с. Снягово, с. Соколец, с. Средна махала, с. Струя, с. Топчийско,
с. Трънак, с. Череша, с. Шиварово, с. Ябълчево, с. Ясеново и
с. Каменяк.
Районен съд - Бургас
гр.Бургас ул.”Александровска “ № 101 ет.3
Община Бургас - с. Брястовец, с.Българово, с.Драганово, с.Маринка, с.Равнец, с.Рудник, с.Черно море, с.Банево, с.Братово, с.Ветрен, с.Димчево, с.Изворище, с.Миролюбово, с.Твърдица

Община Камено - с.Трояново, с.Кръстина, с.Свобода, с.Винарско, с.Русокастро, с.Ливада, с.Черни връх, с.Тръстиково, с.Вратица, с.Желязово, с.Константиново, с.Полски извор

Община Созопол - с.Равна гора, с.Росен, с.Черноморец, с.Атия, с.Зидарово, с.Извор, с.Крушевец, с.Равадиново, с.Вършило, с.Габър, с.Индже войвода, с.Присад

Община Приморско - с.Ясна поляна, с.Веселие, с.Ново Паничарево

Районен съд - Карнобат

8400 Карнобат
ул. "Георги Димитров" 2
централа: 0559 25915
факс: 0559 22867

Община Карнобат
 
с. Аспарухово
с. Венец
с. Глумче
с. Деветак
с. Деветинци
с. Детелина
с. Добриново
с. Драганци
с. Драгово
с. Екзарх Антимово
с. Железник
с. Житосвят
с. Зимен
с. Искра
гр. Карнобат
с. Кликач
с. Козаре
с. Крумово градище
с. Крушово
с. Мъдрино
с. Невестино
с. Огнен
с. Раклица
с. Сан-Стефано
с. Сигмен
с. Смолник
с. Соколово
с. Сърнево
с. Хаджиите
с. Церковски
с. Черково


Община Сунгурларе

с. Балабанчево
с. Бероново
с. Босилково
с. Везенково
с. Велислав
с. Вълчин
с. Горово
с. Грозден
с. Дъбовица
с. Есен
с. Завет
с. Каменско
с. Камчия
с. Климаш
с. Костен
с. Лозарево
с. Лозица
с. Манолич
с. Подвис
с. Прилеп
с. Пчелин
с. Садово
с. Скала
с. Славянци
гр. Сунгурларе
с. Съединение
с. Терзийско
с. Черница
с. Чубра
РАЙОНЕН СЪД МАЛКО ТЪРНОВО
ГР. МАЛКО ТЪРНОВО 8162
УЛ."РАЙНА КНЯГИНЯ" № 3
ОБЩИНА МАЛКО ТЪРНОВО
В състава на ОБЩИНА МАЛКО ТЪРНОВО се включват: град МАЛКО ТЪРНОВО, село Близнак, село Бръшлян, село Бяла вода, село Визица, село Граматиково, село Евренозово, село Заберново, село Звездец, село Калово, село Младежко, село Сливарово, село Стойлово.
РАЙОНЕН СЪД НЕСЕБЪР
ГР. НЕСЕБЪР 8230
ОБЩ. НЕСЕБЪР, ОБЛАСТ БУРГАСКА,
УЛ. "ИВАН ВАЗОВ" № 23

ОБЩИНА – НЕСЕБЪР:
В състава на ОБЩИНА НЕСЕБЪР са включени:
гр. НЕСЕБЪР, гр. ОБЗОР, гр. СВЕТИ ВЛАС, с. РАВДА, с. ТЪНКОВО,
с. ОРИЗАРЕ, с. БАНЯ, с. РАКОВСКОВО, с. ПАНИЦОВО, с. ГЮЛЬОВЦА, с. МОРСКО, с. ПРИСЕЛЦИ, с. ЕМОНА, с. КОШАРИЦА, с. КОЗНИЦА. /Заличени - с. ВЕЛИКО, с. РАПИЦА, с. ПЛАЗОВЕЦ, с. ЛЯСКОВО/.
РАЙОНЕН СЪД ПОМОРИЕ
ГР. ПОМОРИЕ 8200
ОБЩ. ПОМОРИЕ, ОБЛАСТ БУРГАСКА,
УЛ. “ЦАР КАЛОЯН” № 1
ОБЩИНА – ПОМОРИЕ:
В състава на ОБЩИНА ПОМОРИЕ са включени:
гр. ПОМОРИЕ, гр. Каблешково, гр. Ахелой, с. Александрово, с. Белодол, с. Бата, с. Габерово, с. Горица, с. Гълъбец, с. Дъбник, с. Каменар, с. Косовец, с. Козичино, с. Лъка, с. Медово, с. Порой, с. Страцин.

РАЙОНЕН СЪД СРЕДЕЦ
ГР. СРЕДЕЦ 8300
ОБЩ. СРЕДЕЦ, ОБЛАСТ БУРГАСКА,
ПЛ. „ГЕОРГИ ДИМИТРОВ” № 2
ОБЩИНА – СРЕДЕЦ:
В състава на ОБЩИНА СРЕДЕЦ са включени:
гр. СРЕДЕЦ, с. ДЕБЕЛТ, с. ДЮЛЕВО, с. ДРАЧЕВО, с. ЗОРНИЦА, с. МОМИНА ЦЪРКВА, с. ФАКИЯ, с. СУХОДОЛ, с. ГРАНИТЕЦ, с. МАЛИНА, с. БИСТРЕЦ, с. ПРОХОД, с. СЛИВОВО, с. РОСЕНОВО, с. КУБАДИН, с. ПЪНЧЕВО, с. ВЪЛЧАНОВО, с. СИНЬО КАМЕНЕ, с. ЗАГОРЦИ, с. БОГДАНОВО, с. РАДОЙНОВО, с. ДРАКА, с. ГОРНО ЯБЪЛКОВО, с. ДОЛНО ЯБЪЛКОВО, с. КИРОВО, с. ВАРОВНИК, с. ГРАНИЧАР, с. ОРЛИНЦИ, с. БЕЛИЛА, с. СВЕТЛИНА, с. ГОЛЯМО БУКОВО, с. БЕЛЕВРЕН, с. ТРАКИЙЦИ.
РАЙОНЕН СЪД Царево
ГР. ЦАРЕВО 8260
УЛ. "КРАЙМОРСКА" №26

ОБЩИНА ЦАРЕВО
В състава на ОБЩИНА ЦАРЕВО се включват: град ЦАРЕВО, град АХТОПОЛ, село ЛОЗЕНЕЦ, село ФАЗАНОВО, село ВЕЛИКА, село ВАРВАРА, село СИНЕМОРЕЦ, село РЕЗОВО, село КОНДОЛОВО, село БЪЛГАРИ, село БРОДИЛОВО, село КОСТИ, село ИЗГРЕВ

ОБЩИНА ПРИМОРСКО
В състава на ОБЩИНА ПРИМОРСКО се включват: град ПРИМОРСКО, град КИТЕН, село ПИСМЕНОВО

Окръжен съд - Варна

Окръжен съд - Варна

Окръжен съд - Варна
п.к. 9000  Варна, пл-д „Независимост” 2
e-mail::  president@varna.court-bg.org   
тел. централа: (052) 622 062
Районен съд - гр. Варна
Варна 9000, бул. "Владислав Варненчик" 57
E-mail: vrc@mbox.contact.bg
ОБЩИНА АВРЕН

с. Аврен
с. Бенковски
с. Близнаци
с. Болярци
с. Добри дол
с. Дъбравино
с. Здравец
с. Казашка река
с. Китка
с. Круша
с. Приселци
с. Равна гора
с. Садово
с. Синдел
с. Тръстиково
с. Царевци
с. Юнак


ОБЩИНА АКСАКОВО

гр. Аксаково
с. Ботево
с. Водица
с. Въглен
с. Ген. Кантарджиево
с. Доброглед
с. Долище
с. Засмяно
c. Зорница
с. Игнатиево
с. Изворско
с. Кичево
с. Климентово
с. Крумово
с. Куманово
с. Люб. Каравелово
с. Новаково
с. Орешак
с. Осеново
с. Припек
с. Радево
с. Слънчево
с. Яребична


ОБЩИНА БЕЛОСЛАВ

гр. Белослав
с. Езерово
с. Константиново
с. Разделна
с. Страшимирово


ОБЩИНА БЯЛА

гр. Бяла
с. Горица
с. Господиново
с. Дюлино
с. Попович
с. Самотино


ОБЩИНА ВАРНА

гр. Варна
Райони:
"Аспарухово"
"Одесос"
" Владиславово"
"Младост"
"Приморско"
с. Звездица
с. Казашко
с. Каменар
с. Тополи


ОБЩИНА ДОЛНИ ЧИФЛИК

с. Бърдарево
с. Булаир
с. Венелин
с. Голица
с. Горен Чифлик
с. Гроздьово
с. Детелина
с. Кривини
с. Нова Шипка
с. Ново Оряхово
с. Пчелник
с. Рудник
с. Солник
с. Старо Оряхово
с. Шкорпиловци
с. Юнец
Районен съд - Девня
гр. Девня, кв. "Повеляново" ул.Строител № 12
Районен съд - Девня има териториален обхват включващ общините Девня, Суворово, Вълчи дол и съставни им населени места.
Районен съд - Провадия
ул."Ал. Стамболийски" 23, гр. Провадия, ПК9200
Община Провадия

гр.Провадия, с.Блъсково, Бозвелийско, Бързица, Венчан, Градинарово, Добрина, Житница, Златина, Китен, Комарево, Кривня, Манастир, Неново, Овчага, Петров дол, Равна, Славейково, Снежина, Староселец, Тутраканци, Храброво, Чайка, Черковна, Черноок

Община Дългопол

гр.Дългопол, с.Аспарухово, Арковна, Боряна, Величково, Камен дял, Комунари, Красимир, Лопуша, Медовец, Партизани, Поляците, Рояк, Сава, Сладка вода, Цонево с Яворово

Община Ветрино

Ветрино, с.Белоградец, Габърница, Доброплодно, Млада гвардия, Момчилово, Невша, Неофит Рилски, Средно село, Ягнило

Окръжен съд - Велико Търново

Окръжен съд - Велико Търново

Окръжен съд - Велико Търново
5000 гр. Велико Търново
      ул. Васил Левски 16

Районен Съд - Велико Търново
ул.. „Васил Левски” № 16
гр. Велико ТЪрново
България
ПК 5000

ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО
включва следните населени места:
гр. В. Търново
с. Самоводене
м. Осенари
гр. Дебелец
с. Хотница
м. Пирамидата
гр. Килифарево
с. Церова кория
м. Пожерник
с. Арбанаси
с. Шереметя
м. Поповци
с. Балван
с. Ялово
м. Продановци
с. Беляковец
м. Белчевци
м. Пъровци
с. Буковец
м. Бижовци
м. Радковци
с. Велчево
м. Бойчеви колиби
м. Рашевци
с. Ветренци
м. Бойчовци
м. Русковци
с. Водолей
м. Бочковци
м. Самсиите
с. Войнежа
м. Бояновци
м. Сеймените
с. Вонеща вода
м. Бранковци
м. Семковци
с. Въглевци
м. Виларе
м. Суха река
с. Големаните
м. Върлинка
м. Сърненци
с. Дичин
м. Гащевци
м. Терзиите
с. Емен
м. Горановци
м. Тодоровци
с. Капиново
м. Горен еневец
м. Ушевци
с. Леденик
м. Деветаците
м. Цепераните
с. Кладни дял
м. Дечковци
м. Цонковци
с. Малки чифлик
м. Димитровци
м. Шодековци
с. Миндя
м. Димовци
с. Мишеморков хан
м. Дойновци
/Грамадливо/
м. Долен еневец
с. Момин сбор
м. Долни дамяновци
с. Нацовци
м. Дунавци
с. Никюп
м. Илевци
с. Присово
м. Йовчевци
с. Плаково
м. Кисьовци
с. Пушево
м. Клъшка река
с. Пчелище
м. Куцаровци
с. Райковци
м. Лагерите
с. Ресен
м. Малчовци
с. Русаля
м. Марговци
 
    
ОБЩИНА ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ
включва следните населени места:
 
гр. Полски Тръмбеш
с. Орловец
с. Вързулица
с. Павел
с. Иванча
с. Полски сеновец
с. Каранци
с. Раданово
с. Куцина
с. Петко Каравелово/Сашево/
с. Масларево
с. Стефан Стамболово
с. Обединение
с. Страхилово
РАЙОНЕН СЪД - ГОРНА ОРЯХОВИЦА
ПК 5100
пл. „Христо Ботев” №2
Г.Оряховица
гр.Г.Оряховица, гр.Д.Оряховица, с.Върбица, Горски Г.Тръмбеш, Горски Д.Тръмбеш, Драганово, Крушето, Паисий, Писарево, Поликраище, Правда, Първомайци, Стрелец, Янтра
Лясковец
гр.Лясковец, с.Джулюница, Добри дял, Драгижево, Козаревец, Мерданя
Стражица
гр. Стражица, с.Асеново, Балканци, Благоево, Бреговица, Виноград, Владислав, Горски Сеновец, Кавлак, Камен, Кесарево, Лозен, Мирово, Нова Върбовка, Ново Градище, Сушица, Теменуга, Царски извор
Районен съд - Свищов
СВИЩОВ 5250, ул. "ДИМИТЪР АНЕВ" 2
гр. Свищов
с. Алеково
с. Александрово
с. Българско Сливово
с. Горна Студена
с. Вардим
с. Драгомирово
с. Деляновци
с. Козловец
с. Морава
с. Ореш
с. Овча Могила
с. Совата
с. Червена
с. Х. Димитрово
с. Царевец
РАЙОНЕН СЪД ПАВЛИКЕНИ
ГР. ПАВЛИКЕНИ 5200
УЛ."АТАНАС ХАДЖИСЛАВЧЕВ" № 8

ОБЩИНА – ПАВЛИКЕНИ:
Батак, Бутово, Бяла черква, Вишовград, Върбовка, Горна Липница, Димча, Долна Липница, Дъскот, Карайсен, Лесичери,, Михалци, Мусина, Недан, Паскалевец, Патреш, Росица, Сломер, Стамболово

ОБЩИНА – СУХИНДОЛ:
Горско Калугерово, Горско Косово, Коевци, Красно Градище
РАЙОНЕН СЪД ЕЛЕНА
ГР. ЕЛЕНА 5070
ОБЩ. ЕЛЕНА, ОБЛАСТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО,
УЛ. “ЙЕРОМОНАХ ЙОСИФ БРАДАТИ ” № 2

ОБЩИНА – ЕЛЕНА:
гр. Елена, с. Аплаци, с. Багалевци, с. Бадевци, с. Баевци, с. Баждари, с. Балуци, с. Беброво, с. Бейковци, с. Берковци, с. Блъсковци, с. Богданско, с. Бойковци, с. Босевци, с. Брезово, с. Бръчковци, с. Буйновци, с. Бялковци, с. Валето, с. Велковци, с. Велювци, с. Веселина, с. Високовци, с. Вълчовци, с. Вълчовци, с. Вързилковци, с. Габрака, с. Ганев дол, с. Глоговец, с. Големани, с. Горни край, с. Горни Танчевци, с. Горска, с. Граматици, с. Гърдевци, с. Давери, с. Дайновци, с. Дебели рът, с. Добревци, с. Долни Марян, с. Долни Танчевци, с. Донковци, с. Драгановци, с. Драганосковци, с. Драгийци, с. Драгневци, с. Дрента, с. Дуковци, с. Дърлевци, с. Зеленик, с. Иванивановци, с. Игнатовци, с. Илаков рът, с. Илиювци, с. Каменари, с. Кантари, с. Караиванци, с. Карандили, с. Киревци, с. Кожлювци, с. Козя река, с. Колари, с. Константин, с. Косевци, с. Костел, с. Котуци, с. Крилювци, с. Крумчевци, с. Лазарци, с. Лесиче, с. Майско, с. Марафелци, с. Мариновци, с. Марян, с. Махалници, с. Мийковци, с. Миневци, с. Мирчовци, с. Мъртвината, с. Недялковци, с. Нешевци, с. Николовци, с. Николчовци, с. Ничовци, с. Нюшковци, с. Палици, с. Папратлива, с. Пейковци, с. Петковци, с. Попрусевци, с. Попска, с. Радовци, с. Райновци, с. Ралиновци, с. Раювци, с. Ребревци, с. Руховци, с. Светославци, с. Средни колиби, с. Стойчевци, с. Стояновци, с. Султани, с. Събковци, с. Титевци, с. Тодювци, с. Томбето, с. Топузи, с. Трънковци, с. Тумбевци, с. Тънки рът, с. Търкашени, с. Угорялковци, с. Харваловци, с. Христовци, с. Хъневци, с. Цвеклювци, с. Чавдарци, с. Чакали, с. Червенковци, с. Черни дял, с. Шиливери, с. Шилковци, с. Шубеци, с. Яковци

ОБЩИНА – ЗЛАТАРИЦА:
гр. Златарица, с. Горна Хаджийска, с. Горско Ново село, с. Горско Писарево, с. Дедина, с. Дединци, с. Делова махала, с. Долно Шивачево, с. Дуровци, с. Дълги припек, с. Калайджии, с. Новогорци, с. Овощна, с. Равново, с. Разсоха, с. Резач, с. Рекичка, с. Родина, с. Росно, с. Сливовица, с. Средно село, с. Чешма, с. Чистово, с. Чуката

Окръжен съд - Видин

Окръжен съд - Видин

Окръжен съд - Видин
телефон: 094 600 980
факс: 094 600 958
E-mail: os.vidin@abv.bg
WEB: www.os-vidin.com
Районен съд ВИДИН
Видин, пл. "Бдинци" №1,
тел. 600782
факс 600791
Община Видин
гр. Видин, с. Акациево, с. Антимово, с. Бела Рада, с. Ботево, с. Буковец, с. Войница, с. Въртоп, с. Гайтанци, с. Ген. Мариново, с. Гомотарци, с. Градец, с. Динковица, с. Долни Бошняк, с. Дружба, гр. Дунавци, с.Жеглица, с. Ивановци, с. Иново, с. Каленик, с. Капитановци, с. Кошава, с. Кутово, с. Майор Узуново, с. Новоселци, с. Пешаково, с. Плакудер, с. Покрайна, с. Рупци, с. Цар Симеоново, с. Синаговци, с. Слана бара, с. Сланотрън, с. Търняне, с. Медешевци, с. Каленик.

ЗАБЕЛЕЖКА: Обслужва от община Грамада - с. Медешевци; с. Милчина лъка, от община Димово - с. Арчар, с. Владиченци, с. Държаница, с. Мали Дреновец, с. Септемврийци, с. Ярловица.

Община Макреш
с. Макреш, с. Вълчек, с. Киряево, с. Подгоре, с. Раковица, с. Толовица, с. Цар Шишманово.

Община Ново село
гр. Ново село, с. Винарово, с. Неговановци, с. Флорентин, с. Ясен

Община Брегово
гр. Брегово, с. Балей, с. Връв, с. Гъмзово, с. Делейна, с. Калина, с. Косово, с. Куделин, с. Ракитница, с. Тияновци.
Районен съд БЕЛОГРАДЧИК
3900 Белоградчик
ул. "Княз Борис" 45; тел./факс 0936 / 5 42 14, 5 41 68
Белоградчик   

Боровца,
Чифлик,
Праужда,
Пролазница,
Крачимир,
Стакевци,
Дъбравка,
Граничак,
Салаш,
Вещица,
Струин дол,
Ошане,
Раяновци,
Рабиша,
Върба,
Слививник,
Гранитово,
Белоградчик

Ружинци   

Гюргич,
Черно поле,
Плешивец,
Ружинци,
Дражинси,
Бело поле,
Дреновец,
Тополовец,
Динково,
Роглец

Димово   

гр. Димово,
гр. Орешец,
с. Орешец,
Лагошевци,
Извор,
Шипот,
Костичовци,
Дълго поле,
Бела,
Остокапци,
Кладоруб,
Скомля,
Воднянци,
Карбинци,
Медовница,
Върбовчец,
Яньовец

Чупрене   

Горни Лом,
Средогрив,
Долни Лом,
Репляна,
Протопопинци,
Търговише,
Върбово,
Чупрене,
Бостаните
Районен съд КУЛА
3800 гр.Кула,
обл. Видин,
ул."Иван Кръстев" №1
тел. : 0938 / 3 36 61
 Община Кула
гр. Кула,
с. Големаново,
с. Извор махала,
с. Коста Перчово,
с. Полетковци,
с. Старопатица,
с. Тополовец,
с. Цар Петрово,
с. Чичил.
 

  Община Грамада
гр. Грамада,
с. Бояново,
с. Бранковци,
с. Водна,
с. Медешевци /не се обслужва от РС Кула/,
с. Милчина лъка /не се обслужва от РС Кула/,
с. Срацимирово,
с. Тошевци.
 

 Община Бойница
с. Бойница,
с. Бориловец,
с. Гратсковски колиби,
с. Каниц,
с. Периловец,
с. Раброво,
с. Шипикова махала,
с. Шишенци.

Окръжен съд - Враца

Окръжен съд - Враца

Окръжен съд - Враца
ПК 3000 гр. Враца, ул. Христо Ботев 29
Районен съд гр.Враца
гр.Враца 3000, бул. „Христо Ботев” № 29
ОБЩИНА ВРАЦА
 
1. гр. Враца
2. с. Баница
3. с. Бели извор
4. с. Веслец
5. с. Вировско
6. с. Власатица
7. с. Голямо Пещене
8. с. Горно Пещене
9. с. Девене
10. с. Згориград
11. с. Косталево
12. с. Лиляче
13. с. Лютаджик
14. с. Мало Пещене
15. с. Мраморен
16. с. Нефела
17. с. Оходен
18. с. Паволче
19. с. Тишевица
20. с. Три кладенци
21. с. Челопек
22. с. Чирен
23. с. Върбица
 
 
ОБЩИНА КРИВОДОЛ
 
1. гр. Криводол
2. с. Баурене
3. с. Ботуня
4. с. Галатин
5. с. Главаци
6. с. Голямо бабино
7. с. Градешница
8. с. Добруша
9. с. Краводер
10. с. Лесура
11. с. Осен
12. с. Пудрия
13. с. Ракево
14. с. Уровене
15. с. Фурен
Районен съд - Мездра
гр.Мездра 
п.код 3100
ул. „Св.Св. Кирил и Методий”  №21
общини - Мездра и Роман
Районен съд гр. КозлодуйОбщина Козлодуй – гр.Козлодуй, с.Бутан, с.Гложене, с.Крива бара, с.Хърлец

Община Хайредин – с.Хайредин, с.Ботево, с.Бързина, с.Манастирище, с.Михайлово, с.Рогозен.
Районен съд - град Оряхово
Оряхово, 3300, ул. Архитект Цолов 47
Община Оряхово

гр. Оряхово
с.Горни Вадин
с.Долни Вадин
с.Лесковец
с.Остров
с.Селановци
с.Войводово

Община Мизия

гр.Мизия
с.Войводово
с.Крушовица
с.Липница
с.Сараево
с.Софрониево

Окръжен съд - Габрово

Окръжен съд - Габрово

Окръжен съд - Габрово
5300 гр. Габрово
пл. “Възраждане” №1

Районен съд -Габрово

5300, Габрово, пл."Възраждане" 1

с. Ангелов, с. Армените, с. Баевци, с. Баланите, с. Балиновци, с. Банковци, с. Бекриите, с. Беломъжите, с. Бобевци, с. Богданчовци, с. Боженците, с. Бойновци, с. Бойчета, с. Болтата, с. Борики, с. Борското, с. Брънеците, с. Бялково, с. Велковци, с. Ветрово, с. Влайчовци, с. Влаховци, с. Врабците, с. Враниловци, с. Вълков дол, с. Гайкини, с. Гайтаните, с. Гарван, с. Геновци, с. Генчовци, с. Гергини, с. Гледаци, с. Горнова могила, с. Гръблевци, с. Гъбене, с. Дебел дял, с. Джумриите, с. Дивеци, с. Донино, с. Драгановци, с. Драганчетата, с. Драгиевци, с. Драгомани, с. Думници, с. Езерото, с. Живко, с. Жълтеш, с. Здравковец, с. Зелено дърво, с. Златевци, с. Иванили, с. Иванковци, с. Иглика, с. Източник, с. Калчовци, с. Камещица, с. Карали, с. Киевци, с. Кметовци, с. Кметчета, с. Кози рог, с. Колишовци, с. Копчелиите, с. Костадините, с. Костенковци, с. Лесичарка, с. Лоза, с. Малини, с. Малуша, с. Междени, с. Мечковица, с. Милковци, с. Михайловци, с. Мичковци, с. Моровеците, с. Мрахори, с. Музга, с. Николчовци, с. Новаковци, с. Овощарци, с. Орловци, с. Парчовци, с. Пейовци, с. Пенковци, с. Петровци, с. Пецовци, с. Попари, с. Поповци, с. Поток, с. Прахали, с. Продановци, с. Пъртевци, с. Райновци, с. Раховци, с. Рачевци, с. Редешковци, с. Руйчовци, с. Рязковци, с. Свинарски дол, с. Седянковци, с. Сейковци, с. Семерджиите, с. Смиловци, с. Солари, с. Спанци, с. Спасовци, с. Старилковци, с. Стефаново, с. Стоевци, с. Стойковци, с. Стойчовци, с. Стоманеците, с. Съботковци, с. Тодоровци, с. Тодорчета, с. Торбалъжите, с. Трапесковци, с. Трънито, с. Узуните, с. Фърговци, с. Харачерите, с. Цвятковци, с. Чавеи, с. Чарково, с. Червена локва, с. Черневци, с. Читаковци, с. Чукилите, с. Шарани, с. Шипчените, с. Яворец, с. Янковци с. Ясените

РАЙОНЕН СЪД - СЕВЛИЕВО

5400 СЕВЛИЕВО, УЛ. “СТЕФАН ПЕШЕВ” № 6

Агатово
Агатово

Батошево
Батошево

Бериево
Бериево

Боазът

Боазът

Богатово
Богатово

Буря

Буря

Валевци
Валевци, Купен, Угорелец, Дрянът.

Горна Росица
Горна Росица

Градище
Градище, Дебелцово

Градница
Градница

Дамяново
Дамяново

Добромирка
Добромирка

Душево
Душево, Душевски колиби, Курията

Енев рът
Енев рът

Идилево
Идилево

Карамичевци
Карамичевци, Попска махала.

Кастел
Кастел
Кормянско
Кормянско

Крамолин
Крамолин

Крушево
Крушево

Кръвеник
Кръвеник, Войнишка, Шопите

Ловнидол
Ловнидол

Малък Вършец
Малък Вършец

Младен
Младен

Млечево
Млечево, Баева Ливада, Дисманица, Малиново, Мариновци, Рогулят

Петко Славейково
Петко Славейково

Ряховците
Ряховците

Севлиево    Севлиево
Селище
Селище

Сенник
Сенник

Стоките
Стоките, Тумбалово

Столът
Столът, Делък

Табашка
Табашка

Търхово
Търхово

Хирево
Хирево

Шумата
Шумата
Районен съд – гр. Дряново
ул. “Бачо Киро” № 21
Община гр. Дряново

с. Гърня
с. Крънча
с. Муця
с. Гостилица
с. Сяровци,
с. Доча,
с. Добрените,
с. Нейчовци,
с.Долни Драгойча,
с. Пърша,
с. Косилка,
с. Станча,
с. Къртипъня,
с. Искра,
с. Джуровци,
с. Куманите,
с. Бочуковци,
с. Горни Върпища,
с. Долни Върпища
с. Янтра
с. Ганчвец,
с. Руня,
с. Саласука,
с. Зая,
с. Геня
с. Скалско
с. Славейково
с. Караиванца,
с. Геша,
с. Ритя, с
с. Балалея
с. Длъгня,
с. Катранджии,
с. Гоздейка,
с. Туркинча
с. Денчевци,
с. Пейна,
с. Чуково,
с. Плачка,
с. Каломен
с. Радовци,
с.МалкиБългарени,
с.ГолемиБългарени,
с. Дурча,
с. Шушня,
с. Глушка,
с. Билкини,
с. Раданчето,
с. Петковци,
с. Игнатовци,
с. Банари,
с. Сухолоевци,
с. Русиновци,
с. Кукля,
с. Горни Драгойча
с. Соколово
с. Косарка
с. Маноя
с. Керека,
с. Еленците,
с. Балванците
РАЙОНЕН СЪД ТРЯВНА
5350 гр. Трявна
общ.Трявна,област Габровска
ул. "Бачо Киро" № 1
Трявна, Бижовци, Войниците, Добревци, Долни Томчевци, Кръстеняците, Недялковци, Околиите, Генчовци, Рачовци, Скорците, Стайновци, Тодореците, Плачковци, Брежниците, Бърдарите, Горни Маренци, Горни Радковци, Горни Цоневци, Долни Маренци, Долни Радковци, Донкино, Драгневци, Енчовци, Йововци, Киселковци, Кольо Ганев, Маруцековци, Ножерите, Носеите, Радино, Сечен камък, Радевци, Кръстец, Конарското, Станчов хан, Бахреци, Велчовци, Власатили, Гайдари, Горни Дамяновци, Горяни, Иринеци, Креслювци, Малчовци, Мръзеци, Неновци, Планинци, Радоевци, Ралевци, Руевци, Свирци, Сливово, Фъртуни, Черновръх, Бърдени, Велково, Владовци, Вълковци, Големи Станчовци, Даевци, Керените, Кисийците, Коевци, Малки Станчовци, Миховци, Никачковци, Павлевци, Побък, Попгергевци, Попрайковци, Пържиграх, Стражата, Стръмци, Томчевци, Урвата, Фъревци, Христовци, Чакалите, Бангейци, Азманите, Беленци, Дончовци, Зеленика, Кашенци, Матешовци, Николаево, Белица, Армянковци, Глутниците, Димчевци, Драндарите, Дъскарите, Иван Димов, Маневци, Раевци, Райнушковци, Престой, Дървари, Койчовци, Милевци, Могилите, Ошаните, Рашовите, Ябълковци, Явор

Окръжен съд - Добрич

Окръжен съд - Добрич

Окръжен съд - гр.Добрич
гр.Добрич 9300, ул.Д-р константин Стоилов №7
Районен съд - гр.Балчик
Балчик, 9600, ул. Ген. Попов №3
Балчик    Гурково    Кранево    Ляхово    Соколово    Храброво
Безводица    Дропла    Кремена    Оброчище    Сенокос    Царичино
Брястово    Дъбрава    КК"Албена"    Преспа    Стражица    Църква
Бобовец    Змеево    Карвуна    Рогачево    Тригорци
Районен съд - гр.Генерал Тошево
Генерал Тошево, 9500, ул.Опълченска №1
Ал.Стамболийски
Дъбовник
Конаре
Преселенци   
Сираково
Балканци
Житен
Красен
Пчеларово
Средина
Бежаново
Зограф
Лозница   
Росен
Спасово
Вичево
Изворово
Люляково
Рогозина
Узово
Василево
Йовково   
Малина
Росица
Чернооково
Великово
Калина
Пленимир
Равнец     
Генерал Тошево   
Краище
Присад    Сърнево     
Градини
Къпиново
Писарово    Сноп     
Горица   
Кардам
Петлешково   
Снягово
Районен съд - гр.Каварна
Каварна, 9650,
ул. Дончо Стойков №8
Белгун    Горичане    Крупен    Раковски    Твърдица
Било    Горун    Камен бряг    Септемврийци    Хаджи Димитър
Българево    Граничар    Крапец    Селце    Челопечене
Божурец    Дуранкулак    Могилище    Смин    Черноморци
Божаново    Езерец    Нейково    Стаевци     Шабла
Видно    Захари Стояново    Поручик Чунчево    Топола     
Вранино    Иречек    Пролез    Травник     
Ваклино    Каварна    Свети Никола    Тюленово
Районен съд - гр.Тервел
Тервел, 9450, ул. Христо Ботев №3
Ангеларий    Войниково    Каблешково    Оногур    Тервел
Балик    Главанци    Кладенци    Орляк    Честименско
Безмер    Градница    Кочмар    Полк.Савово     
Бонево    Гуслар    Коларци    Поп Груево     
Божан    Жегларци    Мали Извор    Проф. Златарски     
Брестница    Зърнево    Нова Камена    Сърнец

Районен съд - Добрич

Добрич, 9300, ул.Д-р Константин Стоилов №7

Александрия     Вратарите     Земенци     Медово     Полк.Минково     Стожер
Абрит     Врачанци     Загорци     Методиево     Полк.Свещарово     Соколник
Алцек     Ген.Колево     Карапелит     Миладиновци     Поп Григорово     Самуилово
Батово     Габер     Козлодуйци     Ново Ботево     Пор.Гешаново     Свобода
Бакалово     Дончево     Камен     Овчарово     Полк.Дяково     Славеево
Бенковски     Дебрене     Котленци     Одърци      Полк.Иваново     Сливенци
Божурово     Добрево     Кръгулево     Одринци     Пор.Кърджиево     Стефан Караджа
Бистрец     Долина     Капитан Димитрово     Опанец     Прилеп     Телериг
Благовец     Драганово     Крушари     Орлова могила     Пчелино     Тянево
Богдан     Дряновец     Коритен     Огняново     Пчелник     Ф.Дянково
Бранище     Добрин     Ловчанци     Орлово     Приморци     Хитово
Бдинци     Енево     Ломница     Паскалево     Росеново     Царевец
Ведрина     Житница     Лясково     Плачи дол     Северци     Черна
Владимирово     Златия     Лозенец     Победа     Смолница      
Воднянци     Зимница     М.Смолница     Подслон     Стефаново

Окръжен съд - Кърджали

Окръжен съд - Кърджали

Окръжен съд - Кърджали
6600 гр. Кърджали, бул. Беломорски 48

Районен съд Кържали
гр. Кърджали, бул. Беломорски 48

община Кърджали

с.Бойно, с.Глухар, с.Енчец, с.Жинзифово, с.Звезделина, с.Звиница, с.Калоянци, с.Конево, с.Костино, с.Македонци, с.Мост, с.Миладиново, с.Опълченско, с.Островица, с.Перперек, с.Рани лист, с.Резбарци, с.Сипей, с.Скалище, Солище, с.Стремци, Чилик, с.Широко поле


община Черноочене


с.Бели вир, с.Драганово, с.Железник, с.Житница, с.Габрово, с.Комунига, с.Лясково, с.Минзухар, с.Паничково, с.Свободиново

Районен съд Момчилград
гр. Момчилград, ул. 9-ти септември 1
община Момчилград

Момчилград с.Багрянка, с.Балабаново, с.Върхари, Вряло, с.Горско Дюлево, с.Груево, с.Гургулица, с.Девинци, с.Джелебско, с.Загорско, с.Звездел, с.Карамфил, с.Конче, с.Кременец, с.Лале, с.Нановица, с.Неофит Бозвели, Пиявец, с.Постник, с.Птичар, с.Садовица, с.Седларе, с.Синделци, с.Чайка, с.Равен

община Джебел

с.Воденичарско, с.Великденче, с.Генерал Гешево, с.Добринци, с.Душинково, с.Жълъдово, с.Козница, с.Контил, с.Мишевско, с.Папрат, с.Плазище, с.Поточе, с. Припек, с.Ридино, с.Рогозче, с.Слънчоглед, с.Телчарка, с.Устрен, с.Църквица, с.Щерна, с.Чакалци

община Кирково

с.Бенковски, с.Върбен, с.Вълчанка, с.Гривяк, с.Горно Кирково, с.Горно Къпиново, с.Горски извор, с.Делвино, с.Джерово, с.Добромирци, с.Долно Къпиново, с.Домище, с.Дрангово, с.Загорски, с.Завоя, с.Каялоба, с.Китна, с.Кърчевско, с.Кран, с.Крилатица, с.Кукуряк, с.Лозенградци, с.Малкоч, с.Медевци, с.Метличка, с.Мъглене, с.Орлица ,с.Пловка, с.Подкова, с.Пресека, с.Растник, с.Самодива, с.Самокитка, с.Старово, с.Стоманци, с.Фотиново, с.Хаджийско, с.Чичево, с.Чакаларово, с.Чорбаджийско, с.Шопци, с.Шумнатица
Районен съд Крумовград
гр. Крумовград, площад България 17

община Крумовград


с.Аврен, с.Бук, с.Вранско, с.Горна Кула, с.Гулийка, с.Егрек, с.Звънарка, с.Малък Девесил, с.Полковник Желязово, с.Поточница, с.Пашинци, с.Рогач, с.Странджево

Районен съд Ардино
гр. Ардино, ул. Републиканска 6
община Ардино
с.Бял извор, с.Жълтуша, с.Горно Прахово, с.Долно Прахово, с.Млечино, с.Падина

Окръжен съд - Кюстендил

Окръжен съд - Кюстендил

Окръжен съд - Кюстендил
ул."Гороцветна" № 31
ПК 2500
Районен съд Кюстендил
Кюстендил 2500, ул."Гороцветна" № 31
Община Кюстендил

гр.Кюстендил, с.Багренци, с.Берсин, с.Бобешино, с.Богослов, с.Буново, с.Вратца, с.Гирчевци, с.Горановци, с.Горна Брестница, с.Горна Гращица, с.Грамаждано, с.Граница, с.Гърляно, с.Гюешево

Община Невестино

с.Невестино, с.Ваксево, с.Ветрен, с.Длъхчево-Сабляр, с.Долна Козница, с.Друмохар, с.Еремия, с.Згурово, с.Илия, с.Кадровица, с.Лиляч, с.Мърводол, с.Неделкова Гращица, с.Пастух, с.Пелатиково, с.Раково, с.Рашка Гращица, с.Смоличано, с.Страдалово, с.Тишаново, с.Църварица, с.Четирци

Община Трекляно

с.Трекляно, с.Габрашеви, с.Горни Кортен, с.Добри дол, с.Долни Коритен, с.Долно Кобиле, с.Киселица, с.Драгойчинци, с.Злогош, с.Косово, с.Метохия, с.Средорек, с.Чешлянци, с.Сушица, с.Уши
Районен съд Дупница
2600 гр. Дупница
ул. Николаевска 15

Община Бобов дол

гр.Бобов дол, с.Бабино, с.Бабинска река, с. Блато, с.Голем Върбовник, с.Голема фуча, с.Големо село, с.Горна Козница, с.Долистово, с.Коркина, с.Мала фуча, с.Мали Върбовник, с.Мало село, с.Мламолово, с.Новоселяне, с.Панчарево, с.Шатрово

Община Бобошево

гр.Бобошево, с.Бадино, с.Блажиево, с.Висока могила, с.Вуково, с.Доброво, с.Каменик, с.Скрино, с.Слатино, с.Сопово, с.Усойка

Община Дупница

гр.Дупница, с.Баланово, с.Бистрица, с.Блатино, с.Грамаде, с.Делян, с.Джерман, с.Дяково, с.Крайни дол, с.Крайници, с.Палатово, с.Пиперево, с.Самораново, с.Тополница, с.Червен брег, с.Яхиново

Община Кочериново

гр.Кочериново, с.Бараково, с.Боровец, с.Бураново, с.Драгодан, с.Крумово, с.Мурсалево, с.Пороминово, с.Стоб, с.Фролош, с.Цървище

Община Сапарева баня

гр.Сапарева баня, с.Овчарци, с.Сапарево

Община Рила

гр.Рила, с.Мочеви, с.Падала, с.пастра, с.Рилски манастир

Окръжен съд – Монтана

Окръжен съд – Монтана

Окръжен съд – Монтана
3400 гр. Монтана, ул. Васил Левски 24
Районен съд – Монтана

Община Монтана
гр.Монтана, с.Безденица, Долно Белотинци, Благово, Винище, Войници, Габровница, Горна Вереница, Горно Церовене, д-р Йосифово, Долна Вереница, Белотинци, Долна Рикса, Клисурица, Крапчене, Липен, Николово, Студено буче, Сумер, Стубел, Славотин, Смоляновци, Трифоново

Община Георги Дамяново
с.Видлица, Гаврил Геново, Георги Дамяново, Главановци, Говежда, Дива Слатина, Дълги дел, Еловица, Копиловци, Камена рикса, Меляне, Чемиш, Помеждин

Община Чипровци
гр.Чипровци, с.Бели мел, Горна Лука, Горна Ковачица, Железна, Мартиново, Митровци, Превала, Челюстница, Равна

Районен съд – Лом
3600, гр. Лом,
пл. "Свобода" № 8
Община Лом
с. Добри дол
с. Долно Линево
с. Замфир
с. Ковачица
гр. Лом
с. Сливата
с. Сталийска махала
с. Станево
с. Трайково
с. Орсоя
 
Община Брусарци
гр. Брусарци
с. Василовци
с. Дондуково
с. Дъбова махала
с. Киселево
с. Княжева махала
с. Крива бара
с. Одоровци
с. Смирненски
 
Община Вълчедръм
с. Ботево
с. Бъзовец
гр. Вълчедръм
с. Горни Цибър
с. Долни Цибър
с. Златия
с. Игнатово
с. Мокреш
с. Разград
с. Черни връх
с. Септемврийци
 
Община Медковец
с. Аспарухово
с. Медковец
с. Пишурка
с. Расово
с. Сливовик
 
Община Якимово
с. Долно Церовене
с. Дългоделци
с. Комощица
с. Якимово
РАЙОНЕН СЪД - БЕРКОВИЦА
пл. "Йордан Радичков" № 2
Община гр. Берковица
 
Балювица
Бистрилица
Бокиловци
Бързия
Боровци
Гаганица
Замфирово
Комарево
Котеновци
Костенци
Мездрея
Пърличево
Песочница
Слатина
Черешовица
Ягодово
Цветкова бара
Рашовица

Община гр. Вършец

Горна Бела речка
Горно Озирово
Долна Бела речка
Долно Озирово
Спанчевци
Стояново
Черкаски
Драганица
Клисурски манастир

Окръжен съд - Пазарджик

Окръжен съд - Пазарджик

Окръжен съд - Пазарджик
ул. Хан Крум 3
Районен съд - Пазарджик
Пазарджик 4400
ул. „Хан Крум” 3
Община Пазарджик
гр. Пазарджик; с.Алеко Константиново; с. Априлци; с. Братаница; с. Величково; с. Главиница; с. Гелеменово; с. Говедаре; с. Дебращица; с. Добровница; с. Драгор; с. Звъничево; с. Ивайло; с. Крали Марко; с. Ляхово; с. Мало Конаре; с. Мирянци; с. Мокрище; с. Овчеполци; с. Огняново; с.Паталеница; с. Пищигово; с. Росен; с. Сарая; с. Сбор; с. Синитево; с. Тополи дол; с. Хаджиево; с. Цар Асен; с. Црънча; с. Черногорово; с. Юнаците;
Община Белово
гр. Белово; с. Аканджиево; с. Мененкьово; с.Сестримо;
с. Габровица; с. Момина Клисура; с. Голямо Белово;
Община Септември
гр. Септември; гр. Ветрен; с. Виноградец; с. Славовица; с. Лозен; с. Варвара; с. Бошуля; с. Симеоновец ; с. Ветрен дол;
с. Семчиново; с. Карабунар; с. Злокучене; с. Ковачево;
Община Лесичово
с. Лесичово; с. Щърково; с. Церово;
с. Калугерово; с. Памидово; с. Динката; с. Боримечково;
Районен съд - Пещера
ул. ” Васил Левски ” № 2 А
Община Пещера – гр. Пещера, с. Радилово и с. Капитан Димитриево.

Община Брацигово – гр. Брацигово, с. Бяга, с. Исперихово, с. Козарско, с. Розово, с. Равногор и с. Жребичко.

Община Батак – гр. Батак, с. Нова Махала и с. Фотиново
Районен съд - Велинград

Община Велинград
гр.Велинград, с.Абланица, с.Биркова, с.Бозьова, с.Бутрева, с.Враненци, с.Грашево, с.Горна Дъбева, с.Драгиново, с.Кръстава, махала към с.Кръстава – Горна Биркова, с.Медени поляни, с.Пашови, махала към с.Пашови – Кандови, с.Побит камък, с.Рохлева, с.Света Петка, махали към с.Света Петка – Алендарова, Долна Дъбева, Всемирци, гр.Сърница, с.Цветино, с.Чолакова, с.Юндола

Община Ракитово
гр.Ракитово, гр.Костандово, с.Дорково
Районен съд - Панагюрище
ул. Петко Мачев 2

Окръжен съд - Перник

Окръжен съд - Перник

Окръжен съд - Перник
ул.”Търговска” № 37
Районен съд - Перник
ул.”Търговска” № 37
Община Перник
гр.Перник-център, кв.Изток, кв.Калкас, кв.Бела вода, кв.Църква, села: Даскалово, Драгичево, Рударци, Кладница, Кралев дол, Студена, Боснек, Чуйпетлово, Големо Бучино, Дивотино, Люлин, гр.Батановци, села: Богданов дол, Зидарци, Ярджиловци, Черна гора, Селищен дол, Витановци, Мещица, Расник, Радуй, Вискяр, Лесковец, Планиница, Крапец
Районен съд - Радомир
ул. "Св.Св. Кирил и Методий" № 22
Община Радомир
гр.Радомир, села: Дрен, Долна Диканя, Друган, Стефаново, Извор, Копаница, Радибош, Николаево, Борнарево, Прибой, Поцърненци, Кошарите съставно с.Беланица, Бобораци, Негованци, Дебели лаг, Углярци, Байкалско съставно с.Драгомирово, Касилак, Кленовик, Жедна, Кондофрей, Чуковец, Горна Диканя, Гълъбник, Старо село, Владимир, Долни Раковец, Червена могила, Житуша
Община Земен
гр.Земен, села: Блатешница, Жабляно, Пещера, Враня стена, Калотинци, Дивля, Горна Глоговица, Одраница, Долна Врабча, Смиров дол, Горна Врабча, Мурено, Елов дол, Габров дол, Беренде, Падине, Раянци
Община Ковачевци
села: Ковачевци, Косача, Слатино, Светля, Сирищник, Ракиловци, Лобош, Калище, Егълница, Чепино
Районен съд -  Брезник
ул. „Пролетарска” № 4
Община Брезник
гр.Брезник, села: Арзан, Долни Романци, Гоз, махали-Белини поляни, Доганджии, Логатор, Бабица, Банище, Ръждавец, Бегуновци, Брезнишки извор, Кривонос, Велковци, махала Палилула, Гигинци, Гърло, Билинци, Видрица, Муртинци, Долна Секирна, Конска (Граово), Кошарево, Красава, Брусник, Горни Романци, Завала, Озърновци, Ярославци, Непразненци, Ноевци, Ребро, Режанци, Садовик, Слаковци, Сопица, Станьовци, Душинци, Горна Секирна
Районен съд - Трън
 ул. „Георги Димитров” № 4
Община Трън
гр.Трън, села: Банкя, Забел, Туроковци, Ломница, Богойна, Ездимирци, Глоговица, Зелени град, Милославци, Главановци, Насалевци, Цегриловци, Рани луг, Слишовци, Стрезимировци, Джинчовци, Бохова, Реяновци, Ярловци, Лешниковци, Радово, Берайнци, Ст.Извор, Пенкьовци, Кожинци, Костуринци, Стайчовци, Еловица, Долна Мелна, Горна Мелна, Шипковица, Дълга Лука, Къшле, Лева река, Видрар, Докьовци, Горочевци, Ерул, Вукан, Мрамор, Бусинци, Велиново, Милкьовци, Лялинци, Неделково, Парамун, Филиповци, Бутроинци, Мракетинци, Врабча, Проданча

Окръжен съд - Плевен

Окръжен съд - Плевен

Окръжен съд - Плевен
5800 Плевен, ул. Димитър Константинов № 25
Районен съд - Плевен
5800, ул. Димитър Константинов №25
Община  Плевен, Община Пордим, Община Искър, Община Долна Митрополия, Община Долни Дъбник

Районен съд - Левски
5900, бул. България №58

Община Левски, Община Белене
Районен съд - Червен Бряг
5980, ул. Екзарх Йосиф №6
Община Червен Бряг

Районен съд - Никопол
5940, пл. "Европа"  №14

Община Никопол, Община Гулянци
Районен съд - Кнежа
3230, ул. Марин Боев  №71
Община Кнежа

Окръжен съд - Пловдив

Окръжен съд - Пловдив

Окръжен съд - Пловдив
4000, бул. “Шести септември” № 167
Районен съд - Пловдив
бул. “Шести септември” № 167
Община Брезово

Брезово, Чоба, Бабек, Борец, Върбен, Дрангово, Зелениково, Златосел, Отец Кирилово, Пъдарско, Розовец, Свежен, Стрелци, Сърнегор, Тюркмен, Чехларе


Община Калояново

Калояново, Бегово, Главатар, Горна Махала, Долна Махала, Дуванли, Дълго поле, Житница, Иван Вазово, Отец Паисиево, Песнопой, Ръжево, Ръжево Конаре, Сухозем, Чернозем


Община Кричим

Кричим


Община Куклен

Куклен, Гълъбово, Добралък, Руен, Цар Калоян, Яворово


Община Марица

Бенковски, Войсил, Войводиново, Граф Игнатиево,Желязно, Динк, Калековец, Костиево, Крислово, Маноле, Малко Конаре, Рогош, Радиново, Скутаре, Строево, Трилистник, Труд, Царацово, Ясно поле


Община Перущица

Перущица


Община Пловдив

Пловдив


Община Раковски

Ген. Николаево, Секирово, Парчевич, Белозем, Болярино, Момино, Стряма, Чалъкови, Шишманци


Община Родопи

Белащица, Бойково, Брани поле, Брестник, Брестовица, Дедево, Злати трап, Извор, Кадиево, Крумово, Лилково, Марково, Оризаре, Първенец, Ситово, Скобелево, Устина, Храбрино, Цалапица, Ягодово


Община Стамболийски

Стамболийски, Йоаким Груево, Куртово Конаре, Ново село, Три водици


Община Съединение

Съединение, кв. Точиларци, Голям Чардак, Драгомир, Любен, Малък Чардак, Найден Герово, Неделево, Правище, Царимир, Церетелево


Община Хисар

Хисар, Миромир, Беловица, Красново, Кръстевич, Мало Крушево, Михилци, Мътеница, Ново Железаре, Паничери, Старо Железаре, Старосел, Черничево
Районен съд - Асеновград
ул."Цар Иван Асен II" №6
Община Асеновград

с. Бачково
с. Боянци
с. Бор
с. Изворово
с. Врата
с. Горнослав
с. Долнослав
с. Добростан
с. Златовръх
с. Избегли
с. Козаново
с. Конуш
с. Лясково
с. Мулдава
с. Мостово
с. Новаково
с. Нови извор
с.Нар бани
с. Косово
с. Жълт Камък
с. Узуново
с. Орешец
с. Патриарх Евтимово
с. Стоево
с. Тополиво
с. Три могили
с. Сини връх
с. Червен
с. Леново
махала - Ряката
махала - Гюня


Община Садово

с. Чешнегирово
с. Милево
с. Поповица
с. Ахматово
с. Богданица
с. Моминско
с. Кочово
с. Караджово
с. Катуница
с. Селци


Община Лъки

с. Югово
с. Борово
с. Белица
с. Лъкавица
с. Манастир
с. Дряново
с. Джурково
с. Здравец
махала - Четрока
махала - Чуката
Балкан махала
махала - Крушево
Районен съд - Карлово
4300, ул. "Димитър Събев" 4

град Карлово
град Карлово, кв.Сушица
град Сопот
град Баня
град Калофер
град Клисура
село Анево
село Бегунци
село Богдан
село Васил Левски
село Ведраре
село Войнягово
село Горни Домлян
село Домлян
село Дъбене

село Иганово
село Каравелово
село Климент
село Куртово
село Кърнаре
село Марино поле
село Московец
село Мраченик
село Певците
село Пролом
село Розино
село Слатина
село Соколица
село Столетово
село Христо Даново
Районен съд - Първомай
ул. "Христо Ботев" 13

Община Първомай – град Първомай и селата Караджалово, Бяла река, Езерово, Воден, Православен, Драгойново, Буково, Искра, Брягово, Татарево, Градина, Крушево, Дълбок извор, Виница, Поройна и Добри дол

Окръжен съд - Разград

Окръжен съд - Разград

Окръжен съд - Разград
пл.”Независимост” № 1
Районен съд - Разград
пл.”Независимост” № 1
Община Разград
гр.Разград,с.Благоево, с.Гецово, с.Дряновец, с.Дянково, с.Киченица, с.Липник, с.Мортагоново, с.Недоклан, с.Осенец, с.Побит камък, с.Пороище, с.Просторно, с.Радинград, с.Раковски, с.Стражец, с.Топчии, с.Ушинци, с.Черковна, с.Ясеновец, с.Балкански, с.Просторно, с. Топчии

Община Лозница
гр. Лозница, с.Бели Лом, с.Веселина, с.Гороцвет, с.Градина, с.Каменар, с.Крояч, с.Ловско, с.Манастирско, с.Манастирци, с.Островче, с.Сейдол, с.Синя вода, с.Студенец, с.Трапище, с.Тръбач, с.Чудомир

Община Цар Калоян
гр.Цар Калоян, с.Езерче, с.Костанденец, с.Сваленик, с.Церовец ЗАБЕЛЕЖКА: с.Свалиник и с. Церовец се обслужват от РС-Русе

Община Кубрат
гр.Кубрат, с.Беловец, с.Бисерци, с.Божурово, с.Горичево, с.Задруга, с.Звънарци, с.Мъдрево, с.Севар, с.Сеслав, с.Каменово, с.Медовене, с.Равно, с.Савин, с.Тертер, с.Точилари, с.Черешово, с.Юпер, с.Равно, с.Каменово

Община Завет
гр.Завет, с.Брестовене, с.Веселец, с.Иван Шишманово, с.Острово, с.Прелез, с.Сушево ЗАБЕЛЕЖКА: с.Иван Шишманово се обслужва от РС-Исперх

Община Исперих 
гр.Исперих, с.Белинци, с.Бърдоква, с.Вазово, с.Голям поровец, с.Делчево, с.Духовец, с.Драгомъж, с.Йонково, с.Китанчево, с.Конево, с.Къпиновци, с.Лудогорци, с.Лъвино, с.Малък поровец, с.Печеница, с.Подайва, с.Райнино, с.Свещари, с.Средоселци, с.Староселище, с.Яким Груево, с.Тодорово ЗАБЕЛЕЖКА: обслужва с.Иван Шишманово

Община Самуил
с.Самуил, с.Богданци, с.Богомилци, с.Владимировци, с.Голям извор, с.Голяма вода, с.Желязковец, с.Здравец, с.Кривина, с.Ножарево, с.Розино, с.Пчелина, с.Хума,с.Хърсово

Окръжен съд - Русе

Окръжен съд - Русе

Окръжен съд - Русе
ПК 7000, ул. Александровска № 57
Районен съд - Бяла
7100 град Бяла, област Русе
площад Екзарх Йосиф І 6
Районен съд - РусеОбщина Русе

гр. Русе
с. Басарбово
с. Долно Абланово
гр. Мартен
с. Николово
с. Ново село
с. Просена
с. Сандрово
с. Семерджиево
с. Тетово
с. Хотанца
с. Червена вода
с. Ястребово


Община Ветово

с. Бъзън
гр. Ветово
гр. Глоджево
с. Кривня
с. Писанец
гр. Сеново
с. Смирненски


Община Иваново

с. Божичен
с. Иваново
с. Кошов
с. Красен
с. Мечка
с. Нисово
с. Пиргово
с. Сваленик
с. Табачка
с. Тръстеник
с. Церовец
с. Червен
с. Щръклево


Община Сливо поле

гр. Сливо поле
с. Бабово
с. Борисово
с. Бръшлен
с. Голямо Враново
с. Кошарна
с. Малко Враново
с. Ряхово
с. Стамболово
с. Черешево
с. Юделник

Окръжен съд - Силистра

Окръжен съд - Силистра

Окръжен съд - Силистра
7500 УЛ."СИМЕОН ВЕЛИКИ" №23
РАЙОНЕН СЪД - СИЛИСТРА
7500 УЛ."СИМЕОН ВЕЛИКИ" №23
РАЙОНЕН СЪД - ТУТРАКАН
7600 УЛ. "ТРАНСМАРИСКА" №8
Община Тутракан

гр. Тутракан
с. Антимово
с. Белица
с. Бреница
с. Варненци
с. Нова Черна
с. Пожарево
с. Преславци
с. Старо село
с. Сяново
с. Търновци
с. Царев дол
с. Цар Самуил
с. Шуменци

Община Главиница

гр. Главиница
с. Бащино
с. Богданци
с. Вълкан
с. Дичево
с. Долно Ряхово
с. Зарица
с. Зафирово
с. Звенимир
с. Зебил
с. Калугерене
с. Коларово
с. Косара
с. Листец
с. Малък Преславец
с. Ножарево
с. Осен
с. Падина
с. Подлес
с. Сокол
с. Стефан Караджа
с. Суходол
с. Черногор
РАЙОНЕН СЪД - ДУЛОВО
УЛ. "В. ЛЕВСКИ" №12
гр. Дулово

 с. Колобър

 с. Прохлада

  с. Боил

 с. Боил

 с. Раздел

  с. Водно

 с. Овен

 с .Руйно

  с. Вокил

 с. Окорш

 с. Секулово

  с. Върбино

 с. Върбино

 с. Скала

  с. Грънчарово

 с. Паисиево

 с. Черковна

  с. Долец

 с. Полковник  Таслаково

 с. Черник

  с. Златоклас

 с .Поройно

 с. Чернолик

  с. Козяк

 с. Правда

 с. Яребицa

Окръжен съд - Сливен

Окръжен съд - Сливен

Окръжен съд - Сливен

Районен съд - Сливен
пл. “Х.Димитър” № 2

с.Бинкос, с.Биково, с.Блатец, с.Бозаджий, с.Божевци, с.Бяла, м.Било, с.Въглен, с.Гавраилово, с.Гергевец, с.Глуфишево, с.Глушник, с.Голямо Чочовен, с.Горно Александрово, с.Градско, с.Драгоданово, с.Жельо войвода, с.Зайчари, с.Злати войвода, с.Изгрев, с.Ичера, с.Калояново, с.Камен, с.Ковачите, гр.Кермен, с.Крушаре, м.Козин дол, с.Малко Чочовен, с.Мечкарево, с.Младово, м.Мъсърлии, с.Николаево, с.Новачево, с.Ново село, с.Панаретовци, с.Раково, с.Самуилово, с.Селиминово, с.Скобелево, с.Сотиря, с.Средорек, с.Стара река, с.Старо село, с.Струпец, с.Тополчане, с.Трапоклово, с.Чинтулово, с.Чокоба,
ОБСЛУЖВА: гр.Твърдица, с.Боров дол, с.Бяла Паланка, с.Близнец, с.Жълти бряг, с.Оризари, с.Сборище, с.Сърцево, с.Червенаково, гр.Шивачево
Районен съд - Котел
п.к. 8970
Ул. "Раковска" № 58
с.Медвен, с.Катунище, с.Жеравна, с.Градец, с.Мокрен, с.Пъдарево, с.Седларево, с.Нейково, с.Орлово, с.Ябланово, с.Малко село, с.Тича, с.Соколарци, с.Стрелци, с.Кипилово, с.Боринци, с.Братан, с.Топузово, с.Дъбова, с.Филаретово, с.Остра могила, с.Върлище, с. Каменна, с.Ръченица, с.Радинка, с.Птичари, с.Ниска поляна
Районен съд - Нова Загора
ул. "Проф. Минко Балкански" № 60
с.Асеновец, с.Баня, с.Богданово, с.Брястово, с.Бял кладенец, с.Графитово, с.Дядово, с.Езеро, с.Еленово, с.Загорци, с.Кортен, с.Каменово, с.Караново, с.Коньово, с.Крива круша, с.Любинец, с.Любенова махала, с.Млекарево, с.Научене, с.Новоселец, с.Пет могили, с.Полско Пъдарево, с.Омарчево, с.Питово, с.Прохорово, с.Радецки, с.Радево, с.Съдиево, с.Съдийско поле, с.Стоил войвода, с.Събрано, с.Сокол, с.Ценино
ОБСЛУЖВА: с.Маца, с.Полски градец

Софийски окръжен съд

Софийски окръжен съд

Софийски окръжен съд
бул. Витоша 2
РАЙОНЕН СЪД - БОТЕВГРАД
п.к. 2140, гр. Ботевград, ул."Свобода" №3 – Б
Община Ботевград
гр. Ботевград, с. Боженица, с. Врачеш, с. Гурково, с. Елов дол, с. Липница, с. Литаково, с. Новачене, с. Радотина, с. Разлив, с. Рашково, с. Скравена, с. Трудовец

Община Правец
гр. Правец, с. Видраре, с. Джурово, с. Калугерово, с. Манасел.река, с. Осиковица, с. Осиковска лъкавица, с. Пр. лъкавица, с. Равнище, с. Своде
РАЙОНЕН СЪД - ЕЛИН ПЕЛИН
п.к. 2100, гр. Елин Пелин, ул. Владимир Заимов 1


Община Елин Пелин
гр.Елин Пелин, с. гара Елин Пелин, с. Богданлия, с. Г.Раковица, с. Габра, с. Григорево, с. Доганово, с. Елешница, с. Караполци, с. Крушовица, с. Лесново, с. Мусачево, с. Нови хан, с. Огняново, с. Петково, с. Потоп, с. Равно поле, с. Столник, с. Чурек

Община Горна Малина
с. Горна Малина, с. Априлово, с. Байлово, с. Белопопци, с. Гайтанево, с. Горно Камарци, с. Долна Малина, с. Долно Камарци, с. Макоцево, с. Негушево, с. Осойца, с. Саранци, с. Стъргел, с. Чеканчево

РАЙОНЕН СЪД - ЕТРОПОЛЕ
п.к. 2180, гр. Етрополе, бул. Руски 105

Община Етрополе
гр. Етрополе, с. Бойковец, с. Брусен, с. Горунака, с. Лопян, с. Лъга, с. Малък Искър, с. Оселна, с. Рибарица, с. Ямна
РАЙОНЕН СЪД - ИХТИМАН
2050, ул. „Иван Вазов” 1
Община Ихтиман
гр. Ихтиман, с. Белица, с. Боерица, с. Борика, с. Бузяковци, с. Вакарел, с. Венковец, с. Веринско, с. Живково, с. Костадинкино, с. Мирово, с. Мухово, с. Пауново, с. Полянци, с. Стамболово, с. Черньово, ЗАБЕЛЕЖКА: с.Марица и с.Гуцал са в община Самоков

Община Костенец
гр. Костенец, с. Горна Василица, с. Долна Василица, с. Очуша, с. Подгорие, с. Пчелин

Община Долна баня
гр. Долна Баня
РАЙОНЕН СЪД - КОСТИНБРОД
п.к. 2230, гр. Костинброд, ул. Детелина 2а
Община Костинброд
гр. Костинброд, с. Безден, с. Бодьовци, с. Бучин проход, с. Голяновци, с. Градец, с. Драговищица, с. Дръмша, с. Опицвет, с. Петърч, с. Понор, с. Царичина, с. Чибаовци

Община Годеч
гр. Годеч, с. Бракьовци, с. Букоровци, с. Бърля, с. Връбница, с. Връдловци, с. Гинци, с. Голеш, с. Губеш, с. Каленовци, с. Комщина, с. Лопушна, с. Мургаш, с. Равна, с. Разбойще, с. Ропот, с. Смолча, с. Станянци, с. Туден, с. Шума
РАЙОНЕН СЪД - ПИРДОП
п.к. 2070 гр. Пирдоп, бул. Цар Освободител 47
Община Пирдоп
гр. Пирдоп, с. Душанци

Община Копривщица
гр.Копривщица

Община Антон
с.Антон

Община Златица
гр. Златица, с. Карлиево, с. Петрич и с. Църквище

Община Челопеч
с.Челопеч

Община Чавдар
с. Чавдар

Община Мирково
с. Мирково, с. Бенковски, с. Буново, с. Каменица и с. Смолско

РАЙОНЕН СЪД - САМОКОВ
п.к. 2000, гр. Самоков, ул. ”Бачо Киро” № 1

Община Самоков
гр. Самоков, с. Алино, с. Бели Искър, с. Белчин, курорт Боровец, с. Говедарци, с. Горни Окол, с. Гуцал, с. Долни Окол, с. Доспей, с. Драгошиново, с. Злокучане, с. Клисура, с. Ковачевци, с. Лисец, с. Маджаре, с. Мала Църква, с. Марица, с. Ново село, с. Поповяне, с. Продановци, с. Радуил, с. Райово, с. Рельово, с. Широки дол, с. Шопочан, с. Яребковица, с. Ярлово, ЗАБЕЛЕЖКА: с. Гуцал и с.Марица са в съдебния район на РС-Ихтиман
РАЙОНЕН СЪД - СВОГЕ
п.к. 2260, гр. Своге, ул. "Александър Вутимски" №9
Община Своге
гр. Своге, с. Батулия, с. Бов, с. Брезе, с. Брезовдол, с. Буковец, с. Вл.Тричков, с. Габровница, с. гара Бов, с. Губислав, с. Добърчин, с. Дружево, с. Еленовдол, с. Желен, с. Завидовци, с. Заноге, с. Заселе, с. Зимевица, с. Искрец, с. Лакатник, с. гара Лакатник, с. Лесковдол, с. Луково, с. Миланово, с. Огоя, с. Оплетня, с. Осеновлаг, с. Реброво, с. Редина, с. Свидня, с. Томпсън, с. Церецел, с. Церово, с. Ябланица
РАЙОНЕН СЪД - СЛИВНИЦА
п.к. 2200, гр. Сливница, пл. Съединение 1
Община Сливница
гр. Сливница, с. Алдомировци, с. Бехалии, с. Братушково, с. Бърложница, с. Гургулят, с. Гълъбовци, с. Драготинци, с. Извор махала, с. Пищане махала, с. Повалиръж, с. Пометковци, с. Радуловци, с. Ракита

Община Драгоман
гр. Драгоман, с. Беренде Извор, с. Беренде, с. Василовци, с. Вишан, с. Владиславци, с. Габер, с. Големо Малово, с. Горно Ново Село, с. Грълска падина, с. Долна Невля, с. Долно Ново Село, с. Драгоил, с. Дреатин, с. Калотина, с. Камбелевци, с. Круша, с. Летница, с. Липинци, с. Мало Малово, с. Махала Мало Белево, с. Начево, с. Неделище, с. Несла, с. Ново бърдо, с. Прекръсте, с. Раяновци, с. Табан, с. Цацаровци, с. Цръклевци, с. Чеканец, с. Чепърлянци, с. Чорул, с. Чукувезер, с. Ялботина

Община Божурище
гр. Божурище, с. Гурмазово, с. Делян, с. Златуша, с. Мала Раковица, с. Пожарево, с. Пролеша, с. Росоман, с. Хераково,с.  Белица, с. Храбърско

СГС

СГС

СГС
1000 София, бул. „Витоша“ №2

Окръжен съд - Стара Загора

Окръжен съд - Стара Загора

Окръжен съд - Стара Загора
6000, бул.”Митрополит Методий Кусев” 33
Районен съд - Стара Загора
6000, бул.”Митрополит Методий Кусев” 33
Районен съд - Казанлък
6100, ул.”Паисий Хилендарски” 16
Районен съд - Раднево
6260, ул.”Тачо Даскалов” 1
Районен съд - Чирпан
6200, бул.”Георги Димитров” 28

Районен съд - Гълъбово
6280, ул.”Стефан Стамболов” 2

Окръжен съд - Търговище

Окръжен съд - Търговище

Окръжен съд - Търговище

Окръжен съд - Хасково

Окръжен съд - Хасково

Окръжен съд - Хасково
6300 гр. Хасково
булевард България № 144
Районен съд - Хасково
6300 гр. Хасково
булевард България № 144
Община Хасково
гр.Хасково ; с.Александрово; с.Брягово с.Войводово ; с.Въгларово; с.Гарваново ; с.Големанци ; с.Горно Войводино ; с.Гълъбец ; с.Динево; с.Долно Войводино; с.Долно Големанци ; с.Елена ; с.Зорница; с.Клокотница; с.Книжовник; с.Книжовник; с.Козлец;с.Конуш; с.Корен;  с.Криво поле; с.Любеново; с.Малево; с.Манастир; с.Мандра ;с.Маслиново; с.Момино; с.Николово; с.Нова Надежда; с.Орлово; с.Подкрепа; с.Родопи; с.Стамболийски; с.Стойково; с.Текето; с.Тракиец; с.Узунджово; с.Широка поляна.

Община Стамболово
с.Балкан; с.Бял Кладенец; с.Воденци; с.Войводенец; с.Гледка; с.Голобрадово; с.Голям извор; с.Долно Ботево; с.Долно поле; с.Долно черковище; с.Жълти бряг; с.Зимовина;  с.Кладенец; с.Кралево; с.Лясковец; с.Маджари; с.Малък извор; с.Поповец; с.Пчелари; с.Пътниково с.Рабово; с.Светослав;  с.Силен; с.Стамболово; с.Тънково;  с.Царева поляна.

Община Минерални бани
с.Минерални бани ;с.Сусам ;с. Сърница ;с.Караманци ;с.Ангел Войвода;с.Боян Ботево ;
с.Татарево ;с.Брястово ;с.Спахиево ;с.Сираково; с.Колец ;с.Винево.
Районен съд - Димитровград
6400 гр. Димитровград
улица Раковски № 13
Гр. Димитровград
Гр. Меричлери,
с. Бодрово,
с. Брод,
с. Бряст,
с. Великан,
с. Върбица,
с. Голямо Асеново,
с. Горски извор,
с. Длъгнево,
с. Добрич,
с. Долно Белево,
с. Здравец,
с. Злато поле,
с. Каснаково,
с. Крепост,
с. Крум,
с. Малко Асеново,
с. Радиево,
с. Райново,
с. Светлина,
с. Скобелево,
с. Сталево,
с. Странско,
с. Черногорово,
с. Ябълково.

Районен съд - Харманли
6450 гр. Харманли
площад Възраждане № 1

Община Харманли

с.Бисер
с.Богомил
с.Болярски извор
с.Браница
с.Българин
с.Върбово
с.Доситеево
с.Дрипчево
с.Иваново
с.Изворово
с.Коларово
с.Лешниково
с.Надежден
с.Овчарово
с.Остър камък
с.Орешец
с.Поляново
с.Преславец
с.Рогозиново
с.Славяново
с.Смирненци
гр.Харманли
с.Черепово
с.Черна могила
с.Шишманово

Община Симеоновград

с.Дряново
с.Калугерово
с.Константиново
с.Навъсен
с.Пясъчево
гр.Симеоновград
с.Свирково
с.Троян
с.Тянево

Община Маджарово

с.Бориславци
с.Брусевци
с.Габерево
с.Голяма долина
с.Горни главанак
с.Горно поле
с.Долни главанак
с.Долно съдиево
с.Ефрем
с.Златоустово
с.Малки воден
с.Малко брягово
с.Малко попово
гр.Маджарово
с.Румелия
с.Ръженово

Заличени към Маджарово

с.Костово
с.Кочаш
с.Черешак
с.Ставри Димитрово
Районен съд - Свиленград
6500, улица Г. Бенковски № 12
Община Свиленград: село Чернодъб, село Дервишка могила, село Димитровче,
село Генералово, село Капитан Андреево, село Костур ,село Левка, село Лисово,
село Маточина, село Мезек, село Михалич, село Младиново, село Момково, село
Мустрак, село Пашово, село Пъстрогор, село Равна гора, село Райкова могила,
село Щит, село Сива река, село Сладун, село Студена, град Свиленград, село Варник
 
Община Любимец: село Белица, Село Дъбовец, село Георги Добрево, село Лозен,
град Любимец, село Малко градище, село Оряхово, село Васково, село Вълче поле,
село Йерусалимово
Районен съд - Ивайловград
6570 гр. Ивайловград
улица Г. Димитров № 42
Община Ивайловград


гр.Ивайловград,

с.Лъджа, с.Ложето, с.Рогозово
с. Белополци
с.Белополяне
с.Гугутка, с.Розино
с.Казак, с.Бели дол,с.Вис, с.Ветрушка, с.Пъново,
с.Бял градец, с.Гнездаре, с.Ботурче, с.Бежанци, с.Благовец, с.Брестово, с.Високо,с.Влечугово,
с.Горно акчасари,с.Шапкарево
с.Долно Луково, с.Меден бук, с.Жълти чал, с.Горно Луково
с.Черна черква
с.Драбишна
с.Железино, с.Ленско,
с.Нова Ливада,с.Пъстроок,
с.Камилски дол,

с.Кондово, с.Железари
с.Мандрица, с.Одринци,
с.Сив кладенец
с.Орешино
с.Плевун, с.Малиново
с.Костилково, с.Кобилино
с.Планинец, с.Глумово,
с.Соколенци, с.Брусино,
с.Карловско
с.Покрован
с.Попско, с.Конници,с.Кохчас
с.Черничино, с.Бубино,
с.Пашкул, с.Чучулига,
с.Доленци,с.Дъб, с.Старинско,
с.Манолово, с.Бахарско,
с.Десеткари, с.Доленци, с.Дъждец, с.Шарен бряг
с.Сборино с.Свирачи
с.Хухла, с.Ламбух
с.Черни рид, с.Горноселци, с.Долноселци
с.Славеево

Окръжен съд - Шумен

Окръжен съд - Шумен

Окръжен съд - Шумен
Адрес: 9700 гр. Шумен, ул. Съединение 1
Районен съд - Шумен
9700 гр. Шумен, ул. Съединение №1
І.Община-Шумен
Кметства

1.с.Белокопитово
2. с.Благово
3. с.Васил Друмев
4. с.Велино
5. с.Вехтово
6. с.Ветрище
7. с.Градище
8. с.Друмево
9. с.Дибич
10. с.Ил.Р.Блъсков
11. с.Ивански
12. с.Кладенец
13. с.Коньовец
14. с.Костена река
15. с.Лозево
16. с.Мараш
17. с.Новосел
18. с.Овчарово
19. с.Панайот Волов
20. с.Р.Димитриево
21. с.Салманово
22. с.Средня
23. с.Струйно
24. с.Царев брод
25. с.Черенча
26. гр.Шумен

ІІ.Община- Венец
Кметства

1. с.Борци
2. с.Боян
3. с.Буйновица
4. с.Венец
5. с.Габрица
6. с.Денница
7. с.Дренци
8. с.Изгрев
9. с.Капитан Петко
10. с.Осеновец
11. с.Страхилица
12. с.Черноглавци
13. с.Ясенково

ІІІ.Община- Хитрино
Кметства

1. с.Байково
2. с.Близнаци
3. с.Висока поляна
4. с.Върбак
5. с.Длъжко
6. с.Добри Вониково
7. с.Единаковци
8. с.Живково
9. с.Звегор
10. с.Иглика
11. с.Калино
12. с.Каменяк
13. с.Радвигорово
14. с.Сливак
15. с.Становец
16. с.Студеница
17. с.Тервел
18. с.Тимарево
19. с.Трем
20. с.Хитрино
21. с.Черна

Община- Шумен
Кметство- Мадара, обслужвано от РС- Нови Пазар

Окръжен съд - Ямбол

Окръжен съд - Ямбол

Окръжен съд - Ямбол
8600 гр. Ямбол
ул. "Жорж Папазов" № 1
Районен съд — Ямбол
8600 гр. Ямбол, ул. Жорж Папазов 1
Районен съд - Елхово
8700 гр. Елхово ул “Пирот” № 2

Районен съд - Тополовград
6560 гр. Тополовград ул “Ив. Вазов” № 2

Община – Тополовград
Онлайн са 17 регистрирани потребителя